Про переваги Directory

Наш каталог сайтів розрахований на додавання якісних сайтів, які суміщають в собі цікавий контент та адекватний дизайн. Ресурси відбираються вручну, тому і відвідувачі, і власники сайтів можуть бути впевнені в ефективності додавання свого ресурсу в каталог. Ідеологічна основа створювалась в 2011 році, після аналізу існуючих пропозицій та підготованих експериментальних варіантів. Запуск відбувся в закритому режимі в кінці 2011 року, в робочому – в березні 2012.

Ви можете додавати розширений опис сайту довжиною до 2000 знаків, він буде відображатись на сторінці каталогу, присвяченій вашому сайту, і таким чином більш конкретно визначати тематику ресурсу чи перелік послуг. Ви отримаєте постійну адресу окремої сторінки з описом сайту, де відвідувачі, або ваші користувачі зможуть залишити коментар.

Перш за все, Вам слід «пробігтися» по розділах каталогу і визначити один найбільш підходящий для вашого сайту розділ. Потім, або на сторінці розділу, який Ви обрали (праворуч, угорі), або на головній сторінці перейдіть за посиланням «Додати сайт». Дотримуйтесь інструкцій, реєстрація є максимально простою.

Пам’ятайте, що наш каталог робить акцент на якісному описі ресурсів. Сайти з неякісним наповненням будуть блокуватися, і навіть видалятись з каталогу. І навпаки: якісно описані сайти будуть отримувати нових відвідувачів та цінне посилання.

Додавайте Ваш сайт тільки в один найбільш відповідний розділ. Рекомендуємо додавати сайт в розділ з найменшою кількістю сайтів. Іноді у власників сайтів виникає спокуса додати сайт в розділ, який за тематикою відрізняється від тематики самого сайту – цього робити не варто ні в якому разі, таким чином Ви можете тільки нашкодити своєму сайту. Користувачі не зможуть знайти його у тематичній категорії, що відноситься до Вашого сайту. Тематичне посилання та цільова аудиторія будуть втрачені.